Mają Państwo pytania ? Proszę dzwonić 504 147 810

Wytyczenie budynków i sieci uzbrojenia terenu


Geodezyjne tyczenie ma na celu zlokalizowanie obiektów i sieci w terenie zgodnie z wartościami projektowymi oraz przestrzennie w odniesieniu granic działki lub/i innych obiektów.

Przed wytyczeniem w/w elementów geodeta potrzebuje:

- projektu budowlanego z planem zagospodarowania działki/terenu.
Plan zagospodarowania terenu sporządza się na aktualnej mapie do celów projektowych, w skali 1:500 lub 1:1000. Na podstawie danych (miar) z projektu budowlanego oraz projektu zagospodarowania geodeta opracowuje miary do wyniesienia obiektu w terenie (wytyczenia). W terenie zaznacza się osie obiektów lub punkty załamania/zmiany kierunku sieci, szczególne punkty armatury podziemnej i naziemnej (trójniki, odejścia, punkty włączenia do istniejących sieci), obiekty podziemne (studzienki, kanały, komory), obiekty naziemne (wsporniki, podpory itp), latarnie i inne obiekty.

Każdy inwestor powinien być świadomy tego, że zlecając naszej firmie takie zadanie macie Państwo gwarancję jakości wykonanych prac, gdyż dobrze wykonane wytyczenie obiektów i sieci a potem ich realizacja zgodnie z wyniesionym projektem jest gwarancją bezproblemowego odbioru wykonanej inwestycji.

Projekt i wykonanie: Hulio.pl